мандрівник прибуває рекордним для романтичної весілля на Сейшелах

Наречена-к-бути з Голландії став 100000-го відвідувача, щоб прибути на Сейшельських островах в цьому році і розглядався до теплий прийом від співробітників Рада з туризму Сейшельських островів, як вона прибула зі своїм нареченим для свого весілля на Сейшельських островах.

Katy Uijleman поїздки свого китайського нареченим, Xizhi Тан, і прибув на острови Індійського океану на 0645 польотів Qatar Airways з Дохи в Понеділок 2 серпень За день до пари повинні були насолоджуватися їх весілля на Сейшельських островах.

Кеті була представлена ​​з гірляндою кольорів і мішок халяви Головою виконавчої влади з туризму Сейшельських островів ради Альона St.Ange і PR координатор лінія Манчіні.

Кеті і її наречений, як співробітників, так кабіна екіпажу з Emirates Airlines, обидва відвідали Сейшельські острови до і вирішив, що одружуся на Сейшельських островах була кращим вибором, ніж Маврикій чи Мальдіви.

Подружжя сказав: “Ми хотіли, щоб місце для романтичного наш особливий день, і у нас було три варіанти – Сейшельські острови, Маврикій, чи Мальдіви Ми пішли в Інтернеті, щоб знайти більш детальну інформацію і, нарешті, взяв Сейшельські Ми раді, що зробили ..».

Подружжя зупинилися в Le Meridien Barbarons для весілля на Сейшельських островах, і вони залишать романтичний острів у неділю 8 серпня, як молодята.

Цього року, Сейшельські острови досягли 100 000 відвідувача марки на три тижні раніше нагоди торішнього яке сталося наприкінці серпня.

Пан St.Ange пояснив, що Рада з туризму Сейшельських островів задоволені кількістю відвідувачів, які прибули на острів в цьому році. Він сказав: “Ми дуже добре на шляху, на цей рік, і якщо ми будемо продовжувати, як це, це буде одним з наших кращих років”.

Сейшельські острови є одним з кращим місцем для весілля за кордоном щороку, і з приголомшливими околицями включає білий цукор пісок пляжів порушені з пальмами, блискучі води блакитного, тропічний клімат і безліч розкішних номери, включаючи пляж та водні вілли, ідеально підходить для романтичного медового місяця або Сейшельських островах весілля.