муассаніт Diamond – фальсифікувати це, поки ви отримаєте it___

Де ви проводите лінію між Муассаніт Діаманти і реальна річ?

Яка різниця, якщо такий є, і як ви відмінність між ними?

Справжні діаманти створюються глибоко в землі приймаючи мільйони років, щоб сформуватися під високим тиском і температурою.
Вони великих розмірах або комерційного видобутку алмазів споживає багато людських ресурсів і фінансів.

Необроблених алмазів отримав тоді повинні бути розсортовані, ограновування і полірування все дуже спеціалізовані робочі місця.

Це кінцевий результат виправдав запитаєте ви?

Алмази так само старі, як саме людство, якщо не старше, вони згадуються в Біблії і Бога даний ресурс. Як і більшість інших природних ресурсів, вони рідкісні і звичайно більш, діаманти. Вона займає близько 23 тонн синьому фоні з отриманням 5 каратів алмазної матеріалу. Це велика робота, в книгах ніхто.

Якщо цього не достатньо, тільки 20% з алмазів, видобутих будь-яким є ювелірної якості, а решта підходить тільки для промислових цілей. Технічні алмази якості використовуються в ПК чіпа біт виробництва бурових і пив серед інших додатків.

Так чому урок історії? Просто щоб показати, що алмази ювелірної якості дороги з причини, і не тільки тому, що так каже ювелір.

Добре, так чому навіть турбуватися Муассаніт діаманти?

Ну простіше кажучи, вам заощадити досить багато грошей на покупку Муассаніт Алмази на відміну від Gem Diamonds. Moissanite є лабораторії підготовлено і 1 карат камінь може бути здійснена протягом 3 днів, а не мільйони років. Муассаніт має твердість 8,5 – 9,25 у порівнянні з 10 в реальному алмазів.

Це справляє стільки вогню як справжній діамант, коли вирізати і Вам потрібно спеціальне тестер розрізняти Муассаніт і справжній діамант.

Таким чином, ви питаєте себе, якщо я не можу відрізнити Муассаніт і справжній діамант, то мій наречений woun’t небудь. Чому б не заощадити трохи грошей і піти на Муассаніт.

Я хоча і це теж майже пішов на це, поки я не зрозумів, що є невеликий питання страхування. Якщо ви не страхують, ваша дама може вирішити, щоб отримати алмаз страхування, то ви будете по-справжньому бути в будинку собаки, як вона навчиться його Муассаніт коли його оцінили!

Є також живучі романтиків, які думаю, що його непростимо пропоную вашій жінка з чимось меншим, ніж реальний кільце з діамантом; більше, тим краще! Будь-хто, хто робить інакше повинен бути дешевим.

Так що ж робити? Ну фальсифікувати це поки ви не отримаєте його!

Якщо ви купуєте муассаніт кільце для себе, не думайте двічі. Шукайте надійного ювеліра і йти за нею. Якщо ви отримуєте один для вашої леді і дружину, доводить його в розмові шлях, перш ніж ви збираєтеся зробити їй пропозицію, щоб почути її види.

Якщо вона не метушилися, дати їй великий поцілунок і зробити покупку на дійсно великий Moissanite кільце.

Зрештою, все зводиться до особистих вподобань, ваш бюджет і дійсно ваш партнер знає, що її Муассаніт від неї діаманти!