створити красиве весілля на бюджет

Небагато людей розуміють, що наявність гарне весілля не потрібно витрачати всі свої заощадження.

Якщо ви плануєте весілля, навчання, де скоротити витрати і, як бюджет залишить вас з грошима, щоб заощадити.

“Є багато способів, щоб мати весілля вашої мрії, не кошмар величезні рахунки”, сказала Ганна Гріффін, весільний експерт промисловості і дизайнер лінії весілля студія весільної продукції. “Ви просто повинні бути винахідливим.”

Ось декілька порад від Гріффіна про те, як створити дизайнера весілля на бюджет.

* За те, старе, носять старовинні весільні сукні. Ви можете заощадити сотні на весільне плаття від покупки у вантажі або старовинних магазинів, оголошення в газеті та в Інтернеті. Ви також можете оновити матері, бабусі або весільну сукню тітки з новим декольте або Поділ, бісером або мереживом.

* Надрукуйте ваш власний запрошення. Є багато весільних аксесуарів, які можна зробити, а не купив – вуаль, центральні і навіть запрошення. Зроби сам комплекти доступні, щоб допомогти вам створити також зовнішній вигляд без тегів дизайнер ціною.

Весільна студія, наприклад, ціла лінія папери супутніх аксесуарів весілля – від запрошень до меню карти для гостьових книг та фотоальбомів – призначений для наречених, які хочуть оригінальних і елегантних товарів папері. Запрошення Комплект поставляється в чотирьох стилях в трьох колірних варіантах і включає в себе конверти, відповідь карт і друку інструкцій.

* Використовуйте антикварні або класичний автомобіль, а не лімузин. Зв’яжіться з місцевим антикварні або класичний автомобіль клуб орендувати розкішний автомобіль, такий як 1939 Rolls-Royce або 1952 Cadillac DeVille. Більшість власників будуть раді в борг свої автомобілі і у вас буде більш ніж достатньо місця для подружньої пари на набагато більш низькою ціною. І, в той час як лімузин в оренду на пару годин, у вас є перевага збереження античного автомобіля протягом 24 годин або довше.

* Тримайте квіти просто. Замість того, щоб найняти флориста, зверніться Флористика школу і найняти студентів, щоб надати вам квіткові композиції. Ви також можете створювати свої власні композиції з квітів. Купуйте один колір квітка оптом. Це створює візуальне вплив, економлячи гроші. Зв’язатися оптом для квіткарів, багато хто буде продавати квіти безпосередньо до споживача.