творчі та практичні ідеї весілля центральним

Центральним є вінцем будь-яку прикрасу столу. Вибір Центральним є життєво важливим: воно має йти разом з вашою колірної схеми і весільну тему. Право можна додати трохи драми на прийом, який може зробити день вашого весілля справді незабутнім. Єдиний у своєму роді весілля центральним не повинні бути дорогими. Іноді все це займає трохи творчості і уяви, щоб придумати ідеальний для вас, навіть якщо ви знаходитесь на жорсткий бюджет. Так як у вас вже є безліч речей на столах, то краще піти на тільки одну або дві речі, які будуть, безумовно виділяються і яке не затуляти вид для ваших гостей.

Їстівні Ідеї центральним Замість величезних багаторівневих торт, використовувати індивідуальні міні-тістечка в центрі кожного столу. Це зробить ваші таблиці виглядають святково і забезпечують десерт для гостей у той же час. Кекси виглядати так само добре. Прикрасьте їх у свій колір весілля і дивитися ваші рот води кожного при вигляді ваших смачних центральним. Звертайте увагу на фрукти в сезон. Вони зазвичай входять до дешевої, коли купив оптом. Розставити фрукти в ясній скляній мисці і додати квіткові пелюстки або свічки для підвищення фруктів combinations.Guests безсумнівно сподобається свіжість його! Цукерки принести неперевершений солодощі до столу.

Lollipop дерев або на замовлення шоколадки з вашими іменами і дату весілля на них можна використовувати і як користь для гостей, щоб забрати додому. Романтичний центральні квіткові центральні і традиційний весілля завжди йдуть рука об руку. Вони поза часом і красивий, і додати до списку певного романтичне почуття до місця. Зрізані квіти завжди доступні на квітку оптовик або ринку. Вам не потрібно бути експертом, флорист, або. Наприклад, просто помістіть шість білих троянд на невелику вазу. Свіжі квіти не повинні бути незвичайними, щоб бути абсолютно красиво. Маленький, привабливих кімнатних рослин і квітів можна використовувати теж.

Переконайтеся, що ваші гості знають, що вони вільні, щоб захопити один в кінці весілля. Свічки можуть скрасити весільного столу і навіть зробити загальне відчуття від вашого особливий день. Кілька свічки стовпа різної висоти можуть бути організовані в центрі кожного столу. Мініатюрні свічки також виглядають дуже романтично. Вони плавали у великій мисці з водою, і додати кілька пелюсток троянди або крихітних квітів за вашим вибором. Тільки не забудьте використовувати свічки, які відповідають вашій кольоровій гамі. Якщо ви хочете більш особисте почуття, ви можете використовувати рамки для фотографій з красивим портретом вас двох.

Помістіть його в центр столу оточенні розташування ваших улюблених квітів. Тема або сезонних центральним Важливо, щоб ваші центральні слідують за темою вашого весілля. Наприклад, якщо ваш прийом на пляжі, ви можете використовувати черепашки в якості координаційного центру з ваших таблиць. Помістіть їх в міні-відра срібла і зв’язати стрічку навколо кожного. Сезонні весілля пропонуємо широкий спектр центральні частини. Для весілля Різдво, домашні пряникові будиночки, соснові шишки і ягоди являють собою цікавий спосіб одягатися таблиць.