теми для весілля серйозно альтернативні

Хочете велику білу весілля? Заповнені з великою кількістю квітів і традиційними штрихами? Тоді відвернутися зараз, поки ми йдемо на турне альтернативних бік весільної тематики.

Ось мій топ 7 ексцентричним теми весілля, які стають все більш і більш поширеним явищем:

1. казка весілля

Хоча ця тема може бути зроблено в різного ступеня (як і більшість) більш екстремальні кінці спектру часто включає в себе принцесами Діснея (таких, як Попелюшка або Білосніжка) або знаків. Однак настільки ж дивним чином, щоб зробити цю тему, щоб мати середньовічну казку з дівицями і князів.

Дуже ефективно, і ви не дотримувалися одного конкретного «образу», як може часто мати справу з рухом з більш тема Діснея. Якщо ви не хочете прийняти його до крайності розглянути тільки за допомогою натяків казку тему, використовуючи центральні, весільної і колірних тем.

2. Дикий Захід

Yeehaw! Найбільша привабливість цієї темою є відмінним вибором і кольори вбрання. Там може бути Stetsons для ковбоїв, перо головних уборів для індіанців і яскраві ліфи для дам. Не тільки це, але ця тема легко трансформується в повноцінну тему, включаючи музику, напоїв та прикрас.

3. Пляж тему

Вдарити на спідницях хула і квіткові гірлянди і насолоджуватися цієї теми поклав назад. Якщо ви маєте намір провести таке весілля у Великобританії його варто розглянути ваш час ретельно, відморожених нареченої рідко виглядає з боку.

Якщо ви вирішили на тему літній пляж тоді це велика і легка тема. Часто ви можете в значній мірі, зробивши центральним себе, а не були змушені купити в дорогих речах. Їжа зі шведським столом та веселі ігри можуть допомогти зробити бюджет весілля дуже запам’ятовується.

4. супергероями

Так, це незвично, але ви майже безумовно буде єдиною людиною, ви знаєте, з цією конкретній темі. Це весело, нетрадиційних і дійсно отримує творче протягом соків. Є тисяча вибір позитивних героїв або лиходіїв, мультфільму або комічного і старий чи новий.

І, якщо ви відчуваєте себе особливо пригод, ви можете зробити свій власний характер, в комплекті з костюмами і спеціальних повноважень. Або, якщо костюми приймають його трохи далеко, то просто оживити ваші центральними, весільного, запрошує і навіть продукти харчування з супергероєм темі.

5. Місця світу

Виберіть свій улюблений місто чи країну і перетворити його на тему! Щосили, з класичним японським тему, використовуючи декоративні шовкові сукні та паперові ліхтарики. Або піти за старим стилем Нью-Йорку з бандитами і моллов для класичного скибочку Americana. Індійська весілля тема велика і барвиста справу, обходячи всі ці нудні, передбачувані люди зазвичай носять вбрання для весіль.

6. свято весілля

Використовуйте тему, такі як Різдво або Хеллоуїн з відповідних термінів. Різдво теми виявити всі добра воля сезону і взимку весілля дозволяють славних темних кольорів, що буде виглядати занадто темними в літо / весна весілля. Хеллоуїн весілля може бути дуже весело, особливо з дітьми беруть участь, використовуючи моторошний партія виступає, центральними і навіть, тематична їжа!

Нарешті, для остаточного кліше альтернативної весілля ….

7. Star Trek

Якщо ви хочете піти на кінцевій нічого аксесуар виродка робить це краще, ніж весілля Star Trek. Тепер все що вам потрібно зробити, це переконати ваша друга половинка ….

Так розширитися, отримати і отримати альтернативне мислення! Ви не повинні бути частиною однотипного, ви можете бути одна і тільки.