у взуття повинна бути ідеально підходить для весільного плаття

При пошуку правильного взуття, щоб піти з вашого весільного плаття, ви повинні розглянути кілька речей. По-перше, ви, звичайно, необхідно відповідно до квітами. Не всі білі однакові, тому важливо взяти з собою ту ж взуття або репліки разом з вами при купівлі сукні. Таким чином, ви можете гарантувати, що плаття такого ж кольору або можуть бути змінені, щоб бути того ж кольору. Це набагато важче знайти взуття, яка відповідає конкретній плаття, ніж це, щоб знайти плаття, яке відповідає взуття, так що ви можете розглянути вибираючи ваше взуття. Якщо ваше плаття буде дві тоновані, швидше за все він буде на замовлення. Це гарна ідея, так чи інакше, тому що тоді ви можете мати сукню і туфлі ідеально підходять.

Іншим фактором є проектування і висоту взуття, це буде визначати, як в нижній частині весіллі плаття буде змінена. Він сказав, що ви повинні носити просту взуття з докладним сукні та модні туфлі з простого сукні. Це може бути важко знайти модні туфлі для детального плаття, тому що все, що відбувається з ним. Усунути це розчарування, слідуючи цій раді.

Один з найпопулярніших взуття для весільних суконь є казка Попелюшка тапочки. Звичайно, це насправді не з скла, але прозорого матеріалу. Залежно від стилю вашого весілля (будь то пляж, сад стиль, богемний або в церкві) буде визначати, який тип взуття носити. Деякі з них навіть вирішив носити квартир з їх весільних суконь, особливо ті, хто не хочуть, здається вище, ніж їх нареченої.

Якщо ви теж шукаєте низькі-п’яти, ви можете піти з Daisy від Шеллі Джордж. Ці прості чверть дюйма п’яти; горби на цьому взутті є пофарбувати, так що ви можете мати його в будь-який колір ви хочете. Ви можете мати ці в атласі, і вони приходять в середніх і широких розмірів. Інші dyable черевики доступні як Allure, який має більш високий каблук у два, і три чверті дюйма доступні за доступною ціною. Вони були б на простий список взуття.

Для унікальний стиль і розкішні, Grazia взуття Алісія весільний є фаворитом. У них є сандалі стилі ремені з дорогоцінними смуги, яка йде в центрі. Вони доступні в кольорах, як перлини слонової кістки і білий алмаз. Ці черевики більше на любителя стороні, але безумовно може проходити як простий взуття зі складною сукню.

Крістіан Лакруа також робить дуже елегантні туфлі нареченої. У нього є пофарбувати і скла в стилі весільні туфлі. Щось Приголомшливі ще прості легко виявити з цим дизайнером.

Якщо ви хочете, щоб показати трохи ноги без оголюючи все, спробуйте Maisie Фіфі. Це три з половиною дюйма підборах взуття, яка поставляється в білому і слонової кістки. Вона має ремінь на спині і має невеликий отвір в передній, щоб дати натяк вашого знову Pedicured пальцями.

Є багато різних стилів взуття там. Починаючи з дизайнером має подібний смак на ваш. Якщо у вас є важко знайти точний колір ви хочете, піти з пофарбувати взуття.