як вибрати подружок нареченої

Коли наречена вибирає її головний нареченої (Матрона Пошани), вона, як правило, її краща подруга, а хтось, що вона знає, що вона може довіряти і покластися – ні на що. Вона знає, коли вона отримує стрес, або забув щось важливе, її головний нареченої буде там, щоб заспокоїти її, вирішити цю проблему і зробити її сміх! Отже, які ж обов’язки CB?

Перед весіллям піти з B2B на численні поїздки по магазинах, поки вона сама вибирає весільну сукню та аксесуари і сказати “обранця” є абсолютним кращим. Спробуйте на сукнях незліченна подружки нареченої, короткі і довгі, різних стилів і квітів, поки не прийме B2B з одного їй подобається.

Влаштуйте курячі вихідні / ніч – відправити курку запрошує, збирати гроші, отримати інші курячі, щоб допомогти купити різні дурні наряди ви всі будете носити з цієї нагоди, і тримати голову на наступний ранок, коли вона болить. Не забувайте, болезаспокійливі засоби.

Весільний день Прибуття рано (!) У місці, де B2B готується до її великий день. Допоможіть їй готуватися з волоссям, макіяж, потрапляючи у весільній сукні. Будьте впевнені, щоб мати пляшку шампанського на льоду, щоб заспокоїти нерви (і ваш) мати аварійний набір для рук для тих, хто панікує останні хвилини – тканин, таблеток від головного болю, губна помада, туш для вій, рятувальні засоби, сантехніка (про всяк випадок). Допомога молодшої подружки нареченої, Flowergirls готуйся. Перевірте букети приїхали. Залиште до нареченої з іншими подружками нареченої. Дотримуйтесь наречену до вівтаря, підійміть вуаль і доглядати за букетом. Увійти регістр. Піти під вінець з боярином. Переконайтеся, що інші подружки нареченої знаходяться в потрібному місці для фотографій

На прийомі – Приєднуйтесь до лінії прийому, щоб вітати гостей Переконайтеся, що гостьова книга робить раундів за дурні коментарі. Переконайтеся, що всі весільні подарунки є надійним і безпечним. Танець з боярином. Танець з будь-яких гостей, які виглядають трохи опущені – навіть якщо це весела вечірка з 90-річним. Запит деякі “Вибухи з минулих ходьби від DJ тримати вечірка. Допомогти нареченої зміни в її пішов наряд.

Після весілля Повернутися будь-які предмети, які були найняті. Слідкуйте за будь-якого весілля елементи до пари повернення з медового місяця.