як економити вашого весілля

Майже у кожної дівчини є її фотографія ідеальну весілля в її голові. Вона може придумати те, що вона може візуалізувати при читанні казки, які закінчуються на “… і вони живуть довго і щасливо.” Вона бачить, квіти, стрічки та мережива.

Однак, коли в день свого весілля приходить, у неї можуть бути інші міркування у неї на думці. Вона як і раніше мріє зробити ідеальну весілля, але вона починає включення інших предметів, які представляють її та її нареченого. Не кажучи вже про те, що наречена також розглядає сучасні тенденції у весільній моді та прикраси. І найголовніше тема для розмови при виборі прикрас – вартість.

Ніхто не хоче витрачати перші кілька місяців у шлюбі сплати боргів, зроблених у ході підготовки до весілля. Таким чином, наречений-к-бути і нареченої, щоб бути повинні бути дуже обережні, що витрачати на. Ось кілька речей, щоб розглянути.

– Персоналізація прикрас. Це не тільки додати особистий контакт, щоб святкування, але і це також скорочує вартість. Наприклад, якщо наречена або наречений фотограф, вони можуть вибрати там фотографії зі своєї колекції зробив основних предметів для прийому дизайну. Фотографії можуть бути також використані для запрошення та подарунки,

– Розглянемо оренду. Більшість пунктів, який буде використовуватися для прикраси не буде використаний повторно. До них відносяться центральні, вази, дуга колії та штучні композиції з квітів. Так запитаєте ваше весілля декоратор щоб отримати можливість орендувати ці шматки.

– Діти можуть нудьгувати під час весільного прийому. Так що замість того, діти сидять за одним столом з дорослими, ви можете їсти область, де діти можуть бути більш випадковим і може мати невелику партію своїх власних.

– Шлюб є ​​об’єднанням сімей. Під час весільних обрядах, якщо це можливо, ви можете змінити деякі практики, щоб включити дітей нареченої або нареченого від попереднього шлюбу або батькам і родинам пари. Наявність їх виконати особливий обряд союзу означатиме, що весілля це не просто союз двох людей, а й з двох сімей.

– Для їжі під час прийому, ви можете спитати з приготування їжі або кулінарних шкіл мистецтв. Вони можуть домовитися, щоб задовольнити для прийому всього ціна їжі, або, можливо, трохи більше. Ви також можете мати удачу горщика, попросивши членів сім’ї і близьких друзів, щоб приготувати страву.

– Якби ви хотіли, щоб скоротити витрати на весілля, ви можете просто запросити більше людей до заручини. Як правило, тільки коктейлі і закуски подаються, які коштують менше, ніж повний набір страв для гостей весілля.

– За музику, ви можете подивитися на місцеву групу коледжу або ді-джея. Ви також можете мати ваші улюблені пісні тільки що скачав з Інтернету і зберігати в MP3-плеєр або CD для відтворення через динаміки під час прийому.

– При розгляді вартості церква прикраси, перевірити, якщо буде інша пара, яка вийде заміж у той же день. Вони можуть хотіти, щоб координувати, що прикраси можуть бути використані як для весільних церемоній, щоб зменшити необхідність зміни декорацій до або після весілля і розділити витрати.

Вступ до шлюбу не повинні бути дорогими. Зрештою, суть шлюбу в Союзі, а не в свято. Не слід також дуже намагається сподобатися гостям. Ваша сім’я і друзі там радіти цією прекрасною подією з вами і не критикувати вашого весілля.