як захистити свої весільні фотографії

Весільна фотографія є одним з найбільших з усіх весільних витрат. Фотографії можуть розповісти історію вашого весілля красиво на десятиліття вперед. Ви хочете, щоб переконатися, що ви робите все можливе, щоб зберегти одну з найважливіших пам’ять про ваше весілля. Ви можете зробити кілька кроків, щоб захистити ваші весільні фотографії.

Цифрова фотографія є самим недорогим способом запобігти втрати, пов’язані з катастрофою. Як тільки ваші фотографії в цифровому вигляді, ви можете легко дублювати їх. Цифрові технології дозволяють для швидкого резервного копіювання і відновлення зображень. Це технологія, яка стає майже невіддільною від традиційної фотографії. Запис компакт-дисків та DVD-диски з ваших зображень стало досить поширеним, і це повинно бути частиною фотографії служби. Якщо ваш фотограф не пропонує цифрові копії, ви повинні ходити.

Папір і чорнило використовуються виключно важливе значення. Які ваші фотографії буде виглядати після десятиліть ви вийдете заміж в значній мірі залежить від якості паперу і чорнила. Попросіть, щоб побачити, які гарантії надає виробник паперу. Попросіть вашого фотографа, щоб порівняти різні види фотопаперу на ринку.

Ваш фотоальбом не повинні містити кислот. Це включає в себе клей, папір та будь-який інший матеріал, який є частиною фотоальбом. Ви можете зв’язатися з виробником альбом, щоб переконатися. Кислоти можуть спричиняти зміну кольору з часом.

Фотоальбоми повинні бути в горизонтальному положенні на спині. Постійна фотоальбомів можуть більш легко зігнути. Переконайтеся, що весільний альбом поставляється з гарантією ви прочитали і зрозуміли.

Висока температура і вологість є одними з найгірших ворогів фотоальбом. Більшості регіонів буде почувати себе комфортно протягом тривалих періодів потрібних місцях зберігання для вашого фотоальбому. Гарячому горищі влітку або холодною і вологою гараж великі приклади поганих місцях зберігання.

Ви запланували весілля протягом тривалого часу, і ви витратили багато грошей на фотографіях. Захистіть ваші інвестиції!