10 кроків до ідеальним місцем весілля

Вашого чоловіка вискочив питання і ви прийняли. Зараз настав час, щоб почати планувати весілля. Якщо ви мали на увазі ідеї протягом багатьох років, або ви починаєте з нуля, є багато, щоб організувати для великої день.

Однією з найскладніших завдань є знайти правильне місце. Таким чином, щоб допомогти, ось 10 речей, щоб розглянути, перш ніж книгу.

1. Подумайте про те, де ви хочете вийти заміж – залежно від того, де ви і ваша наречена з травня мають відношення, де ви вирішили. Або ви можете розглядати, як далеко ваші гості повинні будете подорожувати від.

2. Розглянемо розмір весілля – Хоча ви не можете ваш спеціальний день, щоб бути продиктований вартістю, важливо, що ви вважаєте розмір весілля ви хочете, і чи є це доступним.

3. Попросіть показати фотографії попередніх весіллях. Ось як вашого весілля і фотографії будуть виглядати, хоча залежно від погоди.

4. Переконайтеся, що вони можуть орієнтуватися на вас і, якщо так, то переконаєтеся, що їду за своїм смаком. Традиційно, місця відпущу тебе для дегустації їжі, щоб побачити, що вам подобається.

5. Переконайтеся, що команди, які допоможуть вам планувати весілля є симпатичним. Весільне планування може бути довгий шлях, так що якщо місце має команду ви будете працювати в тісному контакті, переконайтеся, що вони корисні, досвідчених і добродушний.

6. Люди, які зазвичай не танцювати, буде стійки свої веселі зміни на вашому весіллі – це гарантовано. Тому переконайтеся, що є достатньо місця для всіх, щоб встати і мати боп.

7. З’ясуйте, що розміщення місце може запропонувати. Чи достатньо для числа гостей, які, ймовірно, потребуватиме готелі на ніч? Чи будете ви потребують номера протягом ночі перед весіллям теж. Переконайтеся, що у них є багато Доступність для дати ви вкажете.

8. Знайте, що ви платите. Різних місцях мають різні методи зарядки, тому переконайтеся, що ви знаєте, що вони беруть і як вони стягують за нього.

9. Якщо ви берете в церкві, як зручно це буде, щоб отримати звідти на місце події? Чи вистачить парковка на місці для тих, хто диск?

10. У вас є право шосте відчуття про місце зустрічі? У кінцевому рахунку, коли ви входите в кімнату або подивитися фотографії, вам потрібно, щоб відчувати себе за те, що свій власний спеціальний день буде.

Одружитися на північному заході? Чому б не розглянути місце Болтона весіллі, яка може забезпечити фантастичне розміщення Болтон, щоб гарантувати вас є чарівний день.