10 порад для вашого весілля тематичні пляжі

Пляж є одним з найкрасивіших місць в світі, так що не дивно, що все більше і більше пар воліють, щоб сказати “так” на пляжі. Тоді як пляж романтичний, є багато додаткових елементів, необхідних, щоб зробити ваше весілля прекрасною пляжі. Ось десять порад, які допоможуть вам планувати ідеального весілля пляжі.

1. вирішити, як формальне ви хочете, щоб пляж тематичні весілля, щоб бути

Пляж весілля може бути все, що ви мріяли його бачити. Однак перше рішення, яке ви повинні зробити це, як формальне ви хочете, щоб ваша весілля було. Просто тому, що ви перебуваєте на пляжі, не означає, що ви застрягли носити шльопанці і короткі сукні, але це не означає, що ви теж не можу! Як тільки ви вирішите, як ви хочете формального щоб ваша весілля було, прийняття рішень про інших елементах буде набагато легше.

2. бути гнучкими

Пляж весілля красива і непередбачувана. Будь то вітер або дощ щось несподіване може змусити вас змінити свої плани. Так що будьте готові з резервним плани. Всі хороші шлюби вимагають гнучкості, тому розглянемо його практиці.

3. вибрати єдиний стиль

Хоча багато людей, які мають пляж весілля просто вибрати, щоб бути пляжем темі, це може бути проблематично. Якщо ви включаєте занадто багато контрастних елементів вашого весілля може виглядати карнавал. Так вважають вибрати один або два елементи, щоб висвітити, наприклад, черепашки, морські зірки, або маяки. Є багато гарних весільних пляжі весільного, які можуть комплімент будь-якої теми.

4. підібрати відповідні центральні та елементи дизайну

Прийомів на свіжому повітрі пляж весілля доведеться конкурувати з красою і природою на пляж. Квіти можуть в’янення у спеку або розлетяться на вітрі. Розгляньте можливість використання альтернативних центральні таких як “замків з піску Sand Castle Чай світло” або “Плаваючі свічки Орхідея” обидва з яких є пляж тематичні та утримувати до елементів.

5. План за тепло

Теплота пляжі може зробити ваші гості дуже незручно. Розглянути ваше весілля вранці або ввечері, коли сонце є менш жорсткою. Ви також можете надати вашим гостям з красивими вентиляторами, які можуть робити подвійну роботу в якості весільного користь пляж тематичний.

6. Пам’ятайте, що пісок може бути важко ходити в

Пісок на пляжі може зробити для важких мобільності для вас і ваших гостей. Літнім людям та інвалідам гості матимуть жорсткий час ходьби на великі відстані в пісок, таким чином розглянути питання про розміщення вашої церемонії на початку пляжу. Ви повинні також пройти практику бажані взуття до церемонії, щоб переконатися, що це пляж доброзичливо.

7. План Непрохані гості

Більшість пляжів є публічними, а весільна церемонія привертає багато уваги. Будьте готові до дивився багато непроханих гостей у бікіні. Якщо це не те, що ви бажаєте, вважають шлюб на приватному пляжі або протягом повільного сезону пляж.

8. бути готовим до проблеми зі звуком

Вітер на пляжі може зробити це важко для ваших гостей почути ваші обіти. Акустичні системи можуть допомогти, але вони також посилюють вітру. Менші церемоній краще для акустики пляжі, але незалежно від розміру, кажуть голосно.

9. Пам’ятайте, що ви в природі

Пляжі є домом для багатьох речей, включаючи птахів. Чайки можуть спробувати приєднатися до вашої весільної церемонії, так що будьте готові і задайте свої церемонії сайту, як вони боротьби з ними. Деякі пляжі також запах в певний час року. Невелике дослідження може запобігти смердючі весілля!

10. вибрати пляж сприяє тематичні весілля

Один з найбільш народних улюблених речей зробити в той час як на пляжі магазин для сувенірів. Весілля сприяє в основному сувеніри з вашого весілля. Є дуже багато гарних весільних пляжі сприяє, який ви можете легко знайти ідеальний користь для вашого весілля.