Аматорські фото весілля поради і весільної фотографії Бедфорд

Якщо ви знайшли себе на весіллі в Бедфорді в минулі вихідні є ймовірність того, що наречений і наречена, а також мають професійний весільний фотограф, залишить одноразові фотоапарати розкидані навколо столів. Це дозволяє людям, які побували в Бедфорді створити свій власний візуальний репортаж дня, для щасливої ​​пари. Хоча ці дешеві маленькі камери не збираюся перетворити вас на Девід Бейлі з декількома основними методами ви можете залишити молодят з деякими чудовими спогадами про їх особливий день.

1. Дивитися прямо на людину, яку ви зйомкою, поставить вас на один рівень з ними й отримати достатньо близько, щоб вони заповнити кадр. Для того щоб уникнути, що закритими очима вистрілив, попросіть їх закрити очі, а потім відкрити їх і кричати “сир”.

2. Зверніть увагу на задній план, це може бути важко на весіллях, де завжди є багато дій, людей, тиняються і рух відбувається, але, щоб отримати кращий постріл використовувати нейтральний або простий фон, тим краще. Ви не хочете нічого у фоновому режимі, що буде відволікати від теми.

3. Подивіться на композицію знімка, маючи все, рівномірним і з зображенням у центрі не завжди дає кращий ефект. Ваш об’єкт в один бік і створити трохи напругу і інтерес до зображення.

4 Дивитись світла і використовувати спалах, навіть за межами спалаху може пом’якшити тіні від прямих сонячних променів. Переконайтеся Чи не фотографуйте прямо в НД були його найближчі через плече для досягнення найкращих результатів.

5. Увімкніть камеру на своєму боці і прийняти випадкові вертикальний кадр, особливо якщо об’єкт зйомки знаходиться довгий об’єкта або високої людини.

Головне, хоча це не забудьте отримати задоволення і захопити азарту і задоволення ви випробували протягом дня.