Етикет та ідеї для другого весільних церемоній

Є деякі тонкі відмінності між першою і другою весільний етикет і ідей. Тому ми візьмемо більш близький погляд на етикет для церемонії. Ваш найважливіший вибір буде мати традиційний, релігійного чи цивільного шлюбу.

Особа, що здійснює церемонія буде грати життєво важливу роль в персоналізації церемонії, і він чи вона, ймовірно, слідувати заданим форматом. Але ви зможете поставити вашу особисту спина на ній і зробити це самостійно. Тому одна з перших речей, щоб зробити буде призначити зустріч з цією людиною, щоб йти через різні аспекти весільної церемонії.

Можливо, ви не хочете традиційне весілля, але хочуть, щоб зробити кілька змін, щоб зробити церемонію повністю самостійно. Зміни освіжає так тому і бути сміливим і просто зробити це. Дуже часто освежающе, щоб здригнутися трохи, і це буде тримати вас у гості зацікавлені і перешкодити їм стати нудно.

Нижче наведені деякі моменти, які, як правило, частина весільної церемонії, і це допоможе вам почати отримувати свої дані разом:

1. музика

2. Література, поезія або читання з Біблії

3. Процесії або увійти нареченого і нареченої або весілля

4. Весільні клятви (докладніше про це в наступній статті)

5. Заміна кілець або подарунки

6. Обслуговуючий персонал підписати шлюбний зареєструйтесь

7. Запалюючи свічку єдності або аналогічних церемонії

8. Перший поцілунок

9. Канікулярний або виході з церкви

Пам’ятайте, що це тільки керівництво з етикету та ідеї для другої весілля. Звичайно, Ви можете змінити це за своїм смаком. Це ваше весілля, і ви, звичайно, не повинні повторювати те, що було зроблено раніше, але є деякі елементи Етикет для другої весілля, які повинні бути застосовані. Це ж ще церемонію.

Ви не повинні робити те, що всі інші роблять. Краще зробіть це самостійно. Найголовніше, щоб зробити, щоб зробити це самостійно буде додати особисті штрихи – дрібні деталі, щоб персоналізувати ваше весілля. Як і обітниць, програм і квітами.

Ідеї ​​та Етикет для другої весілля не відрізняються все, що багато чого з першого весілля, але так як ти мудріший, більш зрілою і зробили це раніше, ви, ймовірно, сподобається більше, а також.