Зробити замовлення весільних виступів має значення

Назад в день, ви не бачили шквал весілля мовної діяльності, що ви робите зараз. Ви, напевно, чув від Отця нареченої і боярин. І, що було досить багато його. Але в даний час, все і їхній брат хочуть, щоб встати і тости нареченого і нареченої. Так, з цим безліч людей, що таке правильний порядок весіллі мови в сучасному світі? Чи це ще питання?

Походження мови весілля або тост
Весільних виступів, або тости, виникла в часи стародавніх греків і римлян. Греки і римляни піднімуть кубки своїм богам в надії отримати користь. Греки, також буде здійснювати тости, щоб уникнути отруєння. Греки були підозрілі зв’язка. Ви ніколи не знали, хто ваші вороги. Так що, коли елліни збиралися для проведення урочистостей, вони всі пили з одного глечика і пролити трохи їх вина в келих наступного людини. Це забезпечило б не було ніякої забавного бізнесу відбувається.

Римляни почали практику падіння шматок спалений тост у вино, щоб поглинути будь-які домішки. Ще в ті дні, вино піде погано легко. Спалений тост зробить його смачнішим. Коли римляни вторглися до Британії близько 55 р. до н.е., вони принесли практиці з ними. Слово “тост” походить від латинського слова tostus, тобто смажені або пересохлі. Слово прижилося і протягом довгого часу, також званий салют з напоєм.

що повинно порядку весіллі мови бути?
Добре, що все залежить від обставин. Ви традиционалистские, або-традиціоналістської?

Якщо ви традиціоналіст, боярин дає перше промови весілля. Він взагалі тости нареченого і нареченої, а також діє як церемоніймейстер на вечір.

Після промови Краща чоловіча, наречений буде рости, щоб відповісти, тост його наречена, дякує батьків і так далі.

Інші можуть говорити в цій точці. Нарешті Батько нареченої дасть свій виступ і дякуємо всім за участь.

Якщо Ви не є традиціоналістських, всі правила вилетіти у вікно. Правила: не існує жодних правил. Стихійності є шлях, і багато людей встати тост нареченого і нареченої. Але, взагалі, порядок весіллі мови буде йти наступним чином, якщо ви не є традиціоналістських:

найкращий чоловік промови
Покоївка (або матрона) честі промови
Батько нареченої мови
Батьки нареченого мови
нареченого мови
Наречена мови
будь-які інші почесні гості виступи

Хто ще може дати весіллі мови
Інші почесні гості є довгою і славною списку. Це в основному означає, що будь-який наречений і наречена вважають досить близько до них, щоб виступити з промовою. Але ось деякі ідеї про те, хто може дати почесного гостя виступу на весіллі:

Нареченої або нареченого братів і сестер
Подружки нареченої (колективно чи індивідуально)
Шафера (колективно чи індивідуально)
дідусь і бабуся
хрещена
опікунів
близьких родичів
двоюрідні брати
Кращі друзі
співробітники
боси
Діти нареченої або нареченого
весілля богослужіння

Будь-який з цих людей може дати мова, якщо заздалегідь і добре з нареченим і нареченою. Зрештою, є така річ, як занадто багато промов весілля. Ви ж не хочете тусовщики було нудно до сліз.

Так само орденом весільних виступів навіть питання більше? Не зовсім так. Ті дні, коли весільний етикет був відображеними в камені, давно пройшли. Більш важливим є думка передається під час виступів. Поки наречений і наречена відчувати себе неймовірно спеціальних і любили на їх великий день, порядок весіллі мови не має значення.