Принцеса Кейт готується до великої день у її житті

Великобританія, зокрема, і весь світ в цілому готуються до весілля десятиліття. Ті, хто отримав запрошення з нетерпінням чекаємо весілля і гала тих, хто не намагаються з усіх сил, щоб керувати (або, скажімо, крізь пальці) отримувати пропуск на принцесі Кейт і принц Вільям шоу. Зі свого боку, принцеса Кейт був більш ніж в теплу пропозицію запрошує та її кохана людина пекарні отримав особисті, самостійно поставлений запрошення, а також.

Принцеса Кейт і принц Вільям ретельно і наполегливо працював під час кризи 2007 року і показав світові, що їх любов була не йде про якісь малопролетние влітку захоплення. Зрештою, він добре і дійсно витримав випробування часом. Проводячи відпустку в Кенії, принц попросив руки міс Міддлтон в шлюб і запропонував з обручку яскравим принцеси Діани.

Пара була цілком готові і відкриті в натовпі насичуючи цікавість. Вони виставили залпи питань від кожної прес дому стосуються того, як вони зустрілися і як він їй пропозицію і майже всі інші учасники. За винятком реальних папараці приводний питання, вони були більш ніж відверті до преси і показав великий інтерес до зв’язку з таблоїдів.

Британської королівської сім’ї завжди була традиційною і консервативною частково, оголошуючи їх відносини і все ж сучасна епоха запевнив, що новина поширилася через Twitter. У той час, коли скорочення державних витрат сектора вдарила по економіці Британії важко, така новина може запропонувати гучне сигнали економічного здоров’я. Далі рівно три десятиліття після весілля принцеси Діани з принцом Чарльзом у 1981 році, на цей раз обіцяє все, що пуританська звід правил не пропонувати.

Королева Єлизавета і герцог Единбурзький обидва мабуть в захваті від шлюбу і ясно дали зрозуміти, для громадськості. Проте, внутрішні почуття свого серця не може бути поставлений на розгляд громадськості спекуляції і те, що вони можуть насправді думають про весілля не може бути у відкритому коли. Князь просто посміхнувся у засобах масової інформації, але замкнувся в собі ностальгію, пов’язані з обручкою, коли він говорив про це.

Він сказав, що кільце було дуже особливим з ним і віддати його Кейт, його нареченій і велику любов, був одним із способів забезпечення, що принцеса Діана не пропустила заручин. Дата весілля досі не вирішили, і є багато спекуляцій про це в засобах масової інформації та права будинку, а останні, звичайно, шукає для Кейт шлюбний договір.