Чи є шлюб дійсно застаріло

У деяких місцях уявлення про шлюб має тенденцію бути застарілою, оскільки наші відносини і потреби у відносини сильно змінилися. Деякі люди думають, що “час життя” відносини просто мрія фільм органів або дешеві письменники романтики. Це не вік невинності, так що таке шлюб дійсно застаріли?

У 21-му столітті, одна річ напевно, що наш погляд розвиватися поступово, не кажучи вже про безпосередніх бажань і потреб. Багато постмодерністської країн є щось спільне-високий рівень розлучень, і низька народжуваність. Індивідуалізм, ймовірно, одна з причин, з цього питання. Деякі прогресивні товариств визнаємо “вседозволеності”, яку деякі консервативні суспільства повністю не може прийняти. Деякі експерти виступають проти культурного конфлікту та інтеграції, викликаними глобалізацією, яка неминуче зробить деякі традиційні культури зникають.

Німеччина є типовим після шлюбу країні. Більшість людей все ще незаміжня, і у неї є вища разова населенням у світі. Народжуваність у Німеччині негативний, і багато місцевих німецькі ніколи не планую мати дитину, за винятком консервативної іммігрантів. Насправді, такого роду суспільстві завжди знаходиться під суперечки.

З іншого боку, є також багато консервативних країнах, як Сінгапур. Сінгапур є сучасним і вкрай консервативної азіатській країні. Шлюб і народження дитини вважається необхідністю для всіх, що живуть там. Позашлюбного зв’язку вважається декадентської річ. У Сінгапурі, шлюб та сім’ю розглядається як дуже важливий фактор для підтримки національної економіки. У той час як у Німеччині, сексуальна свобода розглядається як право кожного громадянина, і це не вплине на економічну стабільність в країні.

Чи не Тому немає такої відповідь на це питання чи ні шлюб був застарілим, оскільки він залежить від багатьох аспектів, таких як культури та економіки. Незалежно від того, якщо ми вибираємо шлюб життя чи ні, ми ніколи не будемо припинити переслідувати щастя протягом усього нашого життя.