прикраси весільного столу-як заощадити гроші

Весілля завжди є дорогими, і це дуже непогано зберегти гроші скрізь, де можна.

Є багато способів, щоб заощадити гроші на весілля, але один з кращих способів зберегти гроші, з прикраси весільного столу.

Тепер, не всі прикраси таблиці однакові. Зазвичай на весільний стіл прикраси досить великі і кричущий, в той час як інші таблиці часто мають менші настільні прикраси, такі як невеликі чаші букет, або вінки зі свічками.

Більшість людей хотіли б мати дійсно фантазія прикраси весільного столу, але іноді це може виявитися неможливим. Як і нічого спільного з весілля, це залежатиме від вашого бюджету. В ідеалі ви повинні мати великий бюджет, так що ви можете отримати деякі дійсно складні прикраси столу, але насправді більшість людей, щоб заощадити гроші, де тільки можна, і витрачаючи грошей на прикраси столу може здатися важко виправдати.

Відмінний спосіб заощадити гроші, якщо ви використовуєте квіти у ваші прикраси столу, є отримання шовкові квіти замість нових. У минулому шовкові квіти не виглядав так добре, як живі квіти, але в ці дні вони виглядають так само, як добре, і можна заощадити досить багато грошей.

Один з моїх улюблених способів заощадити гроші на весілля є об’єднання настільні прикраси, з весільною.

Під цим я розумію, що ваші прикраси таблиці насправді стати вашої весільної!

Якщо ви робите букет чаші, а потім просто додати деякі льодяники або провідний цукерки або інші цукерки в миску (переконайтеся, що у вас достатньо для кожної людини на столі).

Ваші гості можуть потім взяти цукерки з таблиці прикраси для своєї весільної.

Багато людей, що вже мають милостей цукерки весілля, так чому б не просто поставити цукерки в миску букет, тому весільної можете двічі в якості прикраси весільного столу?

Це, ймовірно, хороша ідея розмістити кілька запасних цукерок навколо букета миску на стіл, тому що деякі люди завжди здається, хочуть більше, ніж один!

Ви могли б всі прикраси на столи, виготовлені тільки з цукерок, а потім просто додати свічку в середині, і деякі луки в кольорах квіти використовуються в букетах.

Це буде відмінно виглядати, і зберегти вам дуже дорого, як добре!

Він також допомагає з прибиранням, ви не будете мати, щоб з’ясувати, що робити з всі прикраси столу, тому що люди будуть з’їли їх усіх!

Головне, бути творчим і розумію, що ви можете заощадити досить багато грошей, роблячи ваші прикраси весільного столу з вашої весільної.