прикраси стільця Весільних обкладинок

Якщо кришки стільця весілля використовуються, обробка додані або ці два об’єднані, результати, коли ви прикрасити ваше місце стільців буде дивно. Хоча весілля чохли на стільці миттєво і легко привести в порядок місце стільці, інші прикраси може творити чудеса теж. Звичайна біла або кольору слонової кістки включає роботу як готовий полотно для вашого весілля квітами. Декоративні акценти можуть включати зелень, пояси, або сезонних прикрас. Що так багато варіантів, одне можна сказати точно – ніхто організація весільних урочистостей не повинна бути зіпсована непривабливих, непривабливий стільці.

стрічки і банти

Стрічки є відмінним способом, щоб нарядити вашу весілля кришки стільця. Єдиною смуги стрічки можуть використовуватися для свіжої і впорядкованого ефект, а кілька смуг стрічки може дати більш мрійливий зовнішній вигляд вашого весілля кришки стільця. Прості луки може мати надзвичайно очей ловити ефект при приміщенні в якості аксесуару для обкладинок весільних стільця. Великі луки може бути використаний, щоб вказати, важливо таблиці, або можуть бути просто розміщені на кожній стільця. Представлений в кожну тінь, ви можете собі уявити, стрічки, банти і шарфи, простий, ефективний спосіб привернути колір і додати інтересу, особливо якщо інша частина вашого весілля білизна біле.

тканина

Тканина смуг і поясів можна використовувати так само, як стрічки може. Маючи смугу драпіровані тканини на спинці стільця в інший колір можна додати стильний вигляд кришки стільця весілля. Вирізати широкий довжину тканини в колір або візерунок, який підходить вашої теми і драпірувати його обережно з спинки стільця і ​​не зв’язуйте його в акуратну групу в рябіти або плісировані ефект. Крім того, 2 тонований матеріал може висмикнути в діагональному простяглися через стілець.

Подушки

Використовуйте декоративні подушки кидка, або подушечки, які можна накрити тканиною, щоб відповідати вашої теми або весілля квітами. Ця ідея пропонує комфорт, а також стиль, хоча це, мабуть, підходить тільки для менш формальної весілля.

квіти

Квіти можуть бути використані на спинах ваших кришки весілля стілець, додавши тире кольору. Квіти, які відповідають в с центром частини було вставити стілець луків або пояса. В іншому випадку запитайте у флориста про створення квіткових спиною стілець, щоб координувати свої дії з вашого квіткові центри таблиці. Якщо ваш бюджет не розтягується на всю квіткові гірлянди для кожного гостя, а потім просто обрізати стільці у вашій голові таблиці. В іншому випадку, ви можете подумати про використання штучних квітів. Замість гірлянди можна використовувати маленькі букетики і повісити їх від стільців з стрічками. Установка однієї квітки у бік стілець з досить стрічки є дуже заниженими способом стилю неофіційними весілля.

персоналізації

Зверніть увагу на нареченої і женихи місць, додавши свої ініціали на кришки або поясами у вишивці. Персоналізуйте кожен стілець з ім’ям гостя, наданий цьому сидінні. Це дозволить створити більш сучасний вигляд, як прийом ваших таблиць може бути менш захаращений; просто прикріпити свої мітки назва місця для спинки стільців. Переконайтеся, що ви використовувати сміливі кольори і чіткого листи, так що гості можуть знайти своє місце настройки легко.

теми

Якщо у вас є тема, а не простий колірної схеми для вашого весільного декору, можливості безмежні, коли мова заходить про ваших стільців. Сніг пластівцями прекрасно підходять для весілля Зимова тема в той час як навесні квіти можуть бути використані по-новому поглянути у березні. Яскраві, насичені кольори добре працюють в літній час для весілля чохли на стільці і осіннє листя можна використовувати, щоб додати теплоти у ваші організація весільних урочистостей.