формування бюджету для вашого весілля

Я вже почав планувати своє весілля близько місяця тому. Я почав з бюджету. Скільки я можу дозволити собі витратити? Якщо вам пощастить, може бути членом сім’ї допоможе вам з витратами. Для мене, це моя друга весілля так що моя наречена і я платимо за значною мірою все це. Це має свої переваги, так як ми вирішили, що ми хочемо. Якщо у вас є ваша мати або свекруха платить за весілля ви могли б застрягти з тим, що їм подобається.

Якщо у вас є уявлення про те, скільки людей ви хочете запросити ви готові встановити бюджет. Я хотів, щоб мій бюджет до $ 4,000.00 або менш. Я впевнений, що ваше мислення, нічого собі, що дуже багато грошей! Для весілля, що це крапля в морі! Ви будете вражені тим, скільки речей можна додати до $ 10,000.00 весілля чи інше.

Налаштування бюджету може бути легким. Я використовував сайт Knot.com. У них є бюджет трекер, який легко дотримуватися, і вільні у налаштуванні. Вони дають вам основні пункти, які будуть підсумовуватися у вашій весілля, такі як: кільця, торт, громадського харчування, фотографи, весільні сукні, плаття нареченої і т.д. Ви можете використовувати інші сайти, які пропонують ті ж трекер бюджету або просто використовувати таблиці Excel. Що б шлях простіше для вас, щоб знизити витрати і знати, що ваші витрати.

Якщо у вас є уявлення про те, що ви хочете для вашого весілля з’ясувати способи, щоб скоротити витрати. Чи знаєте ви людей, які могли б задовольнити ваше весілля? Візьміть фотографії? Випікати торт ви? Ваші друзі та родина це хороший спосіб, щоб дізнатися, якого роду здібностями або кар’єри у них є. Для мого весілля у мене є друг, який є су-шефом, який буде задовольняти моїм коктейлем типу та іншим, хто робить фотографії на стороні. Подумайте про те, що важливо, а що ні. Якщо мати прийом в незвичайному готелі проти мають прийом у вашому місцевому парку є більш важливим, то вам може знадобитися, щоб думати про поправляючи свій бюджет і урізати інші області.

Автор
http://www.bigfatcheapwedding.com/