фрейліна обов’язків

Вибирається як фрейліни велика честь, але це також вимагає великої кількості обов’язків у процесі планування весілля. Фрейліни, ймовірно, буде витрачати багато часу з кращим людиною, так як їх обов’язки, часто ж і вимагають, щоб вони працюють рука об руку для того, щоб весілля було успішною. Після того як ви мали справу з хвилюванням, щоб бути частиною весільної вечірки і носити велике плаття, прийшов час, щоб почати планувати негайно. Ось список найбільш поширених обов’язки фрейліни повинні виконати:

1. Це відповідальність покоївки честь, щоб ходити по магазинах з нареченим і бути присутнім на всіх сукні арматури. Фрейліна можете допомогти подружки магазин для своїх суконь, а також.

2. Фрейліни повинні будуть допомогти з весільні запрошення, весільні сувеніри, квіткові композиції, центральні або що-небудь інше, за бажанням нареченої.

3. Велика частина обов’язків покоївки честь вимагає від неї кинути весільний душ і дівич-вечорами. Фрейліна буде відповідати за планування і проведення всіх цих сторін. Якщо пара вирішує, що вони хочуть оленя і лань (на відміну від бакалавра і дівич-вечори) фрейліна і боярин буде працювати разом, щоб спланувати і провести заходи.

4. Це покоївки борг честі, щоб записати імена гостей на весілля, а також їх подарунки. Крім того, її робота відправити карти спасибі для всіх гостей.

5. Під час весільної церемонії, це відповідальність покоївки честь, щоб триматися на кільці нареченого (кращий людина зобов’язаний утримати кільце нареченої).

6. Це покоївка відповідальності честь (а також краща чоловіча) підписувати весільні ліцензії в якості свідка.

7. Нарешті, це традиція для фрейліна і боярин, щоб танцювати разом на стійці реєстрації.

Якщо ви в перший раз фрейліна і потребують допомоги планування Є багато людей, які були б раді допомогти, починаючи з мами нареченої або подружки нареченої. Є також ряд інтернет-ресурсів, щоб допомогти вам з плануванням весільних та ідей.

Фрейліна має багато обов’язків, але важливо пам’ятати, що наречена не вибрала би вас, якщо вона не думала, що ти здатний на виконання цих зобов’язань.