5 простих способів заощадити гроші при плануванні весілля на відкритому повітрі

У сезон літнього весілля швидко наближається, і багато пар шукають способи скоротити витрати на їх весіллі, відкритий весілля користуються сплеск популярності. Мало того, що захід на відкритому повітрі різко скоротити суми, витраченої на церкву і прийом оренду залу, але він також відкриває безліч інших можливостей скорочення витрат. Маючи це на увазі, ми склали список з п’яти простих способів заощадити гроші при плануванні весілля на відкритому повітрі.

1. Виберіть місяць, крім червні. Червні на сьогоднішній день є найпопулярнішим місяцем для весіль, і не без підстав, погода, як правило, гарні. Але червні не тільки календарний місяць з гарною погодою, і, вибираючи більш ранню дату навесні або падіння дату, ви можете заощадити багато грошей з різних постачальників. Багато фотографів, громадського харчування, прокату і постачальники будуть стягувати премію для весіль в ході напруженого червні місяці, просто тому, що попит настільки великий. Якщо дата буде працювати для вас і вашого нареченого, вважають у квітні або жовтні, а не весілля.

2. Розглянемо ранок весілля. Більшість весілля проводяться в другій половині дня або ввечері, але немає ніяких причин, ви не можете мати весілля в першій половині дня. Ранок весілля часто відмінний спосіб, щоб скорочувати витрати на всі, з кількох причин. По-перше, ви можете подати сніданок замість вечері. Це позбавляє від необхідності турбуватися про дорогих закусок та алкогольних напоїв. Взагалі кажучи, вівсяні пластівці є менш дорогими, так чи інакше. Крім того, Ви можете бути в змозі домовитися про деякі знижки з постачальниками послуг, з ранку весілля не так поширені, і ви також можете мати більш легкий час бронювання постачальників ви хочете.

3. Виберіть низьку вартість відкритому місці як друг або задньому дворі члена сім’ї. Хоча це правда, що відкритий весілля, як правило, дешевше, ніж критий подій, деякі майданчики на відкритому повітрі може бути дорогою в оренду. Наприклад, якщо ви сподівалися на дуже популярні державний парк з мальовничим видом, не чекайте, що він з дешевих. Шляхом проведення вашого заходу у меншому або менш формальним відкритому просторі, ви можете не тільки заощадити багато грошей на місці, але він також може дозволити вам більше гнучкості з прикрасою.

4. Посадити квіти! Припускаючи, що ви вирішили провести весілля в просторі, де у вас є гнучкість і контроль, розглянути посадки деяких квітів за кілька місяців до події, щоб урізати витрати флориста. Посадка квітів також відмінний спосіб гарантувати, що ви будете мати саме різноманітність кольорів і текстур, які ви хочете, коли ваш великий день прибуває.

5. Купити прикраси, які можна використовувати у вашому новому будинку після весілля закінчилася. Відкритий весіллях часто прикрашали предмети, які можуть бути повторно використані пізніше в новий двір пари. Розглянемо, наприклад, велике весілля альтанка або альтанка, як фон для ваших фотографій або координаційного центру, де ви будете читати ваші обіти. Сад шпалери також може зробити хороший фон, як можна великі урни квітів або коробки плантатора. Якщо у вас є можливість установки цих елементів у місці місяць або два вперед, йти вперед і робити це і посадити сходження квітів і виноградної лози, як слава вранці або настурції, які будуть рости структур до заходу. Коли весілля закінчилося, предмети можуть бути використані в альбомну дворі вашого нового будинку, і протягом багатьох років, вони будуть тримати особливий сентиментальну цінність для вас і вашого чоловіка.

Такими є лише деякі з багатьох способів заощадити гроші на відкритий планування весілля. Доклавши трохи творчості і нестандартне мислення, ви можете планувати красивих і запам’ятовуються весільних, не порушуючи банку.